ПОРЯДОК ПРИЙНЯТТЯ ВЕЛИКОГАБАРИТНИХ ВІДХОДІВ ТА ВТОРСИРОВИНИ

                                          

1.  Збору підлягають:- тверді відходи, розміри яких перевищують 50 x 50 x 50 сантиметрів, що не дає змоги розмістити їх у контейнерах об’ємом до 1,1 куб. метра. Наприклад: меблі, побутові прилади.

  • відходи як вторинна сировина – відходи, для утилізації та переробки яких в Україні існують відповідні технології та виробничо-технологічні і/або економічні передумови. Наприклад: пластик, папір.
  • будівельні (ремонтні) відходи – залишки речовин, матеріалів, предметів, виробів (крім легкозаймистих), що утворилися під час проведення у житловому будинку, окремій квартирі ремонту. Наприклад: штукатурка, цегла, плитка, дерев’яні конструкції без скла.
  1. Відходи приймаються лише від фізичних осіб (мешканців м. Львова), які повинні надати наступні документи та інформацію:
  • документ, який підтверджує проживання у м. Львові (копію паспорту, довідки, квитанції про сплату за житлово-комунальні послуги, учнівського або студентського посвідчення тощо);
  • контактні дані (адреса, номер телефону)

 

  • Від однієї особи приймаються відходи у кількості:
  • меблі, побутові прилади – не більше 1 (однієї) одиниці відходів в місяць (поштучно);
  • дрібні будівельні відходи – 1 тонна в місяць. (будівельне сміття – всі відходи, які утворюються в ході ремонтно-будівельних робіт і підлягають тільки спеціалізованому вивезенню та утилізації. Майданчик приймає лише чисте будівельне сміття: штукатурка, цегла, плитка.  Без сторонніх домішок та легкозаймистих матеріалів!);
  • скло – не більше 20 кг в місяць;
  • шини легкових автомобілів – 4 шт. один раз в рік.

 

Збір проводиться за адресою: м. Львів, вул. Жовківська, 18, Вт-Пт 8:30-17:15, Сб. 10:00-17:00. Телефони для довідок: (032) 252 10 62, (067) 6798611.

Приймаються відходи доставлені особами власноруч або легковими автомобілями (некомерційного призначення).  Директор                                                                                                          Стефанишин Т.М.

 

 

 

ЗАЯВКА

НА ПРИЙНЯТТЯ ВІДХОДІВ

 

датаПІПВид відходівКількістьПримітка

 

 

Лист – згода

Я,________________________________________________________________________, відповідно до Закону України «Про захист персональних даних» від 01.06.10. №2297- VI, даю згоду на обробку, використання, поширення, доступ тощо до моїх персональних даних (у т.ч. паспортні дані, електронні ідентифікаційні данні: номери телефонів, електронні адреси, та інша необхідна інформація, передбачена законодавством України), відомостей, які надаю про себе для отримання послуг від ЛКП «ТФ «Львівспецкомунтранс».

 

Дата                                Підпис                                                                       /___________________/

Comments are closed.