На вул. Левицького75а почали ремонтні роботи

На вул. Левицького75а почали ремонтні роботи дороги, не попередивши перевізника ГрінЕра Україна про те, що не буде доїзду спецавтомобіля до контейнерного майданчика ( альтернативний заїзд занадто вузький для автомобілів компанії).

Не дивно, що через деякий час поблизу майданчика утворилося значне нагромадження відходів.
Аби зарадити ситуації ми з перевізником ГрінЕра Україна домовились, що наш автомобіль ( спеціально підлаштований для того, аби безперешкодно маневрувати вузенькими вуличками міста) здійснить забір ТПВ. Було вивезено 30 контейнерів відходів!

До чого це все ведемо. Спільна злагоджена робота усіх підприємств міста , взаємодопомога та взаєморозуміння є саме тими чинниками, каталізаторами, які кожного дня роблять життя пересічних жителів комфортнішим та якіснішим.

Насправді, конкуренція є невід’ємним ( і насправді дуже потрібним) елементом у нашій роботі . Дух боротьби змушує з величезною швидкістю рухатися вперед, але коли виникають ось такі межові ситуації, то варто розуміти, що лише спільними зусиллями можна досягнути бажаного результату і в цей момент потрібно відкинути всі амбіції!

Comments are closed.