Перенакопичення контейнерних майданчиків негабаритними відходами.

 

Пам’ятаєте, розповідали вам про величезну кількість негабаритного сміття, яке залишають мешканці біля контейнерів?

Ми уже писали про штрафи й про шкоду, яку завдають такі відходи контейнерам й спецавтомобілям, про жахливий вигляд прибудинкової території. Проте ситуація на краще не змінилася. Усі львівські перевізники кожного дня стикаються з цією ситуацією.

Сьогодні вирішили оцінити реальний масштаб проблеми та разом з водієм поїхали збирати негабаритні відходи на ЛКП.

Відходів велика кількість. Це й не дивно. Літо — сезон ремонтів і немає нічого простішого, аніж винести дивани, шафи, полички, вікна, двері до найближчого смітника і все хаотично порозкидати.

Як свідчить практика, саме ті хто кидав, згодом, приходять до голови ОСББ чи ЛКП й вимагають прибрати. Мовляв, воно погано виглядає і псує вигляд з вікна.
Кажуть, що там де живуть – не смітять. Реаліям ця приказка ніяк, на жаль, не відповідає. Перегляньте фото: величезна купа мотлоху висотою практично сягає контейнерного майданчика.

Красиво виглядає? Ми впевнені, що ні.

Людей не лякають штрафи, втирати на ремонт автомобілів й попсована естетика прибудинкової території.

Є ряд аспектів, на які потрібно зважати.

По-перше: поряд постійно бігають діти (ми були свідками), а в тому мотлосі повно іржавих гострих залізних деталей. Віконні рами викидають разом зі склом і величезні уламки валяються просто під ногами. Малечу як магнітом тягне до такого: діти граються цим.

По-друге: зазвичай двірниками працюють жінки (або ж пенсіонери) і саме вони мають усе це повантажити на автомобілі. Уявіть, скільки роботи недобросовісні мешканці підкидають людям.

По третє: ну, все-таки, зі сторони це виглядає жахливо.

Comments are closed.