Про нас

Місія

Наше підприємство протягом більш ніж століття здійснює свою діяльність з метою покращення відносин суспільства з довкіллям, підтримки чистоти міста та збереження його аутентичності для наступних поколінь львів’ян. Ми прагнемо зберегти Львів чистим для Вас та Ваших дітей!

Історія

Львівське комунальне підприємство «Транспортна фірма» Львівспецкомунтранс» – єдине комунальне підприємство у Львові, що надає послуги з вивезення твердих побутових відходів та рідких нечистот з міста. Було створене ще в жовтні 1909 року австрійською владою, і тоді носило назву «Заклад для чищення міста». В обов’язки “закладу” входило вивозити з міста сміття, болото, нечистоти з вигрібних ям.

У 1920 році підприємство було на межі фінансового краху, оскільки весь його транспортний парк (на той час це були коні) був змобілізований на війну.

В радянські часи підприємство перейменували в «Трест саночистки міста», перевели з кінного транспорту на автомобільний, оскільки «робота автомобілями інтенсивніша і швидша». В 70-х роках рухомий склад підприємства налічував понад 200 автомобілів і забезпечував комплексне прибирання всього Львова. Підприємство було взірцем у своїй галузі серед інших міст тодішнього Радянського Союзу.

Під сучасною назвою підприємсво працює з 1994 р. Найгірші часи для підприємства були у 2008 -2010 рр., коли підприємству на обслуговування залишилося 3 неповні ЛКП.

На даний час підприємство обслуговує 9 ЛКП у різних районах Львова.

У 2013 році підприємство перевело своїх основних клієнтів на обслуговування контейнерами єврозразка 1,1 м.куб.

Графік роботи машин сучасної «служби чистоти» настільки щільний, що весь рухомий транспорт практично постійно на виїзді.

У 2009 році підприємству виповнилося 100 років.

Comments are closed.