ПРОПОЗИЦІЯ щодо укладення публічного договору приєднання

ПРОПОЗИЦІЯ

щодо укладення публічного договору приєднання

м. Львів                                                                                                           11 червня 2018 року

 

Львівське комунальне підприємство «Транспортна фірма «Львівспецкомунтранс» (далі – «підприємство») висловлює пропозицію щодо укладення публічного договору приєднання про надання послуг з вивезення побутових відходів у м. Львові.

Власники або наймачі, користувачі, у тому числі орендарі, джерел утворення побутових відходів  зобов’язані: укласти  договори з виконавцем послуг з вивезення побутових відходів, здійснювати  оплату послуг з поводження з побутовими відходами та забезпечувати  роздільне збирання побутових відходів. Варто зазначити, що укладання договорів власниками приватних будинковолодінь на вивезення твердих побутових відходів також  є обов’язковим.

Громадяни, які не мають договорів на вивіз побутових відходів із спеціалізованими організаціями несуть адміністративну відповідальність. Згідно з чинним законодавством ЛКП «ТФ «Львівспецкомунтранс» визначено надавачем (Виконавцем) послуг з вивезення ТВП (крім токсичних та особливо небезпечних) з території Залізничного, Франківського, Личаківського, Сихівського, Шевченківського районів м. Львова з територій житлового фонду комунальної власності м. Львова від 14.02.2018.  ЛКП «ТФ «Львівспецкомунтранс» надає послуги на території м Львова, яку обслуговують ЛКП «Богданівка», ЛКП «Господар», ЛКП «Левандівка», ЛКП «Нове», ЛКП «Південне», ЛКП «Сигнівка», ЛКП «Скнилівок», ЛКП «Сяйво», ЛКП «Хуторівка», ЛКП «Янів-405».

Звертаємо увагу, що відмова споживача від укладання договору з виконавцем комунальної послуги не звільняє його від обов’язку оплати фактично спожитої комунальної послуги, наданої таким виконавцем.  Оскільки, забір побутових відходів з території вказаних ЛКП відбувається щоденно, то послуги вважають такими, що надані та підлягають оплаті.

Відповідно до вищенаведеного та керуючись ст. 633 та 634 Цивільного кодексу України, ст. 12, 13, 25 Закону України «Про житлово-комунальні послуги» та Типовим договором про надання послуг з вивезення побутових відходів, затв. Постановою Кабінету Міністрів України № 1070 від 10.12.2008 року надаємо до ознайомлення Договір про надання послуг з вивезення побутових відходів.

 

 

Comments are closed.