Вивіз відходів

ВИВІЗ БУДІВЕЛЬНОГО СМІТТЯ

До послуг наших клієнтів сучасна спеціалізована техніка, здатна виконувати будь-які види вантажно-розвантажувальних робіт. Наше підприємство надає послуги з вивезення будівельного сміття в виді скла, битої цегли, землі, глини, бетону, штукатурки, старих рам, дверей, коробок, дощок, паперу, раковин, а також великогабаритних відходів в виді обрізаних гілок дерев, старих меблів та інших будівельних відходів і сміття.

Послуги надаються самоскидом Г-53 до 5 тон.

ВИВІЗ ТВЕРДИХ ПОБУТОВИХ ВІДХОДІВ

Короткою абревіатурою ТПВ (тверді побутові відходи ) прийнято у фахівців називати найпоширеніший і численний вид сміття в сучасних містах. У великих мегаполісах щодня утворюються тонни побутових відходів та будівельного сміття, тому якщо їх своєчасно не вивозити на утилізацію, дуже скоро нормальне міське життя буде паралізоване, а міські вулиці та мікрорайони стануть брудними і неохайними. Перспектива не дуже приваблива!

Основним напрямком діяльності нашої компанії є вивезення ТПВ спеціально обладнаними автомобілями-сміттєвозами з бічним та з заднім завантаженням сміття. Нашою компанією неухильно контролюється виконання графіків забору побутових відходів з території замовника. Вивіз здійснюється цілодобово, в вихідні і святкові дні. Побутові відходи вивозяться у відповідності з укладених договорами.

ВИВІЗ РІДКИХ ВІДХОДІВ

Надаємо послуги з вивезення рідких побутових відходів.
Послуги надаються асенізаційними автомобілями до 3,5 м.куб. Максимальна довжина шлангу складає 18 м.

Будь-яку додаткову інформацію Ви можете отримати за телефонами:

Моб: 067-252-10-80,

Моб: 067-252-10-62,

Стаціонарний: (032)252-10-80,

Стаціонарний: (032)252-10-62

або надіславши листа: support@lsct.lviv.ua.

Ми також є у соцмережах: https://www.facebook.com/Lvivspetskomuntrans

Comments are closed.