Працівників «Львівспецкомунтрансу» відзначили почесними нагородами

Сьогодні ділимось із Вами гарною новиною!

Напередодні відзначення Дня працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення Голова Львівської обласної організації Профспілки Богдан Козло відзначив працівників «Львівспецкомунтрансу», які вже понад 20 років сумлінно трудяться у сфері комунального господарства, Дипломами від Департаменту паливно-енергетичного комплексу, енергоефективності та житлово-комунального господарства Львівської облдержадміністрації та Львівської обласної організації Профспілки. Нашим вісьмом досвідченим колегам присвоєно Почесне звання «Ветеран житлово-комунального господарства Львівщини»!

28 років свого життя Іван Броніславович Крамар присвятив водійській справі на нашому підприємстві. Завжди усміхнений і спокійний Іван Броніславович щирий із людьми та відданий улюбленій роботі – кермувати залізним конем, приборкати якого може далеко не кожен!

Завдяки майстерній роботі Євгена Павловича Гринди, слюсаря «Львівспецкомунтрансу», уся автотехніка завжди в робочому стані. 32 роки безперервного стажу Євгена Павловича на нашому підприємстві свідчать про те, що він не лише досконало володіє усіма тонкощами свого ремесла, а й має повагу і підтримку від колективу.

Про чистоту й порядок на підприємстві дбає мийник-прибиральник рухомого та нерухомого майна Андрій Михайлович Свереда, який 25 років працює в команді «Львівспецкомунтрансу»! Глибоке відчуття відповідальності додає йому сил і наснаги, адже Андрій Михайлович знає, що від його роботи залежить не лише чистота та охайність майна, але й безпека людей, які ним користуються.

Ось так пліч-о-пліч усі ми, кожен на своєму місці, злагоджено й самовіддано працюємо, щоб «Львівспецкомунтранс» функціонувало безперебійно для затишку і чистоти у місті.

Богдан Козло також вручив директорові ЛКП «ТФ «Львівспецкомунтрансу» Тарасу Стефанишину відзнаку й диплом про присвоєння почесного звання «Кращий господарник року у вирішенні соціально-економічних питань» (за підсумками 2023 року)!

Почесне звання директорові ЛКП «ТФ «Львівспецкомунтрансу» присвоїла Президія Центрального комітету Профспілки.

Щиро вітаємо директора «Львівспецкомунтрансу» Тараса Стефанишина та усіх колег, які заслужено отримали знаменні нагороди! Зичимо Вам міцного здоров’я та натхнення до нових звершень під мирним українським небом!