З 1 жовтня майданчики для негабариту приймають до 250 кг будівельних відходів

В місті Львів, на території Львівспецкомунтранс, Жовківська, 18 з  серпня 2018 року  та на Князя Лева, 4а, з вересня 2019 року працюють майданчики для збору негабаритних відходів.

Метою запровадження проєкту було зменшення потрапляння негабаритних та будівельних відходів в сміттєві контейнери, оскільки вони деформують баки, які розраховані на 185 кілограмів ваги, та пошкоджують вартісні частини спецавтомобіля, наприклад, пресувальну плиту.

Відходи приймают в певній кількості та лише від мешканців міста, зокрема:

від однієї особи приймають відходи у кількості:

  • меблі, побутові прилади — не більше 1 (однієї) одиниці відходів в місяць (поштучно);
  • дрібні будівельні відходи — не більше 1000 кг в місяць (насипом);
  • скло — не більше 20 кг в місяць;

Такі обмеження мали на меті уникнути  зловживання з боку  підприємств, проте як показала практика почали зловживати інші верстви населення, зокрема бригади, які роблять ремонти, скориставшись тим, що ця послуга є безоплатною.

Відповідно кількість будівельних відходів почала збільшуватися шаленими темпами.

Ми проаналізували, що в середньому, якщо робиться ремонт у квартирі, вага будівельних відходів складає орієнтовно 250 кг, тому прийняли рішення та вводимо обмеження на прийняття дрібних будівельних відходів.

З 1 жовтня майданчики для збору негабаритних відходів будуть приймати до 250 кг в місяць (насипом) від однієї особи мешканця міста Львів.

Залишаємо пам’ятку, в якій вказано які відходи та в якій кількості можна здати на майданчиках для негабаритних відходів.

Дякуємо за співпрацю та  взаєморозуміння !

довідки за телефоном:

(032) 252-10-62; (067) 252-10-62