7 тонн негабаритних відходів оброблено у березні 2024 року

Послуга «Львівспецкомунтрансу» з прийому великогабаритних і негабаритних відходів та відходів побутової техніки з роками стає дедалі актуальнішою – люди можуть принести один зламаний мобільний телефон, або ж привезти кілька тонн відходів із будівельного майданчика..

Так, у березні 2024 року львів’яни привезли 7 тонн різного виду відходів!

Наші менеджери зі збуту приймають і зважують відходи та одразу розраховують Вас за допомогою терміналу. Чому ця послуга платна? Ціна на прийом відходів абсолютно символічна, а затрати на їх утилізацію – колосальні, тому, очевидно, що послуга не може бути безкоштовною. Кошти, які Ви сплачуєте, скеровуються на транспортування, переробку чи утилізацію відходів безпечним для довкілля способом (сортування, подрібнення, спалювання та інші методи), амортизацію обладнання та оплату праці працівникам, залученим у цей громіздкий процес.

Привезти великогабаритні і негабаритні відходи та побутову техніку, що вийшла з ужитку, Ви можете впродовж робочого тижня з 08:30 до 17:15, а в п’ятницю – до 16:00 год, за адресою «Львівспецкомунтрансу» – вул. Жовківська, 18.

Насамкінець наголосимо, що підприємство НЕ приймає автомобільні шини, одяг, будівельні відходи з домішками шкідливих і легкозаймистих матеріалів (ємності від фарби, лаку, клею, залишки металопрофілю, будівельної піни, цвяхи), старі металопластикові вікна чи двері, пінопласт.

Зручно, безпечно та екологічно позбувайтеся усього непотребу, а про утилізацію меблів, техніки та будівельних відходів подбайте завдяки послузі Вашого надійного перевізника – ЛКП «ТФ «Львівспецкомунтранс»!

Відповімо на Ваші запитання в робочий час за телефонами – 067 252 10 62 та 067 252 10 82.