Перемога підприємства у двох тендерних закупівлях

У березні ЛКП «Транспортна фірма «Львівспецкомунтранс» перемогло у двох важливих тендерах на закупівлю послуг із поводження з побутовими відходами!

Замовниками послуг є медичні установи міста – КНП ЛОР «Львівська обласна клінічна лікарня» та КНП «Львівське територіальне медичне об’єднання «Клінічна лікарня планового лікування, реабілітації та паліативної допомоги».

Отже, «Львівспецкомунтранс» щоденно обслуговуватиме два контейнерні парки для твердих побутових відходів за локаціями «Львівської обласної клінічної лікарні» – на вул. Чернігівській, 7 та на вул. Ю.Руфа, 6. Підприємство розмістить на цих майданчиках 11 контейнерів євростандарту об’ємом 1,1 м³.

Водночас для «Клінічної лікарні планового лікування, реабілітації та паліативної допомоги» наше підприємство виготовить і встановить 12 контейнерних парків для збору ТПВ, забираючи відходи загалом із 17-и контейнерів за погодженим чітким графіком. Так, сміттєвози «Львівспецкомунтрансу» курсуватимуть за десятьма адресами лікарні у Львові – вул. Ужгородська, 1; вул. Лемківська, 28; вул. Стецька, 3; вул. Фредра, 2; вул. Свенціцького, 3; вул. Тернопільська, 9; вул. Коновальця, 26; вул. Ген. Чупринки, 43; вул. Котляревського, 53, а також у місто Дубляни на вул. Студентська, 7 та в місто Малехів на вул. Івасюка.

Підсумовуючи, хочемо підкреслити нашу тверду впевненість у тому, що завдяки багаторічному досвіду підприємства у сфері поводження з відходами співпраця з «ЛКП «ТФ «Львівспецкомунтранс» неодмінно полегшить процес утримання територій медичних установ міста Львова чистими та охайними для комфорту й безпеки пацієнтів і персоналу!