Цього літа ЛКП «ТФ «Львівспецкомунтранс» стане освітнім майданчиком для «Школи сортування відходів»

Учора відбувся урочистий брифінг-відкриття, присвячений цій події, на тему «Зменшення відходів та повторне використання сировини: у Львові все літо діятиме Школа сортування».

«Школа сортування відходів» – унікальний проєкт, який об’єднує навколо себе широке коло учасників. Школярі, студенти, громадські організації, комунальні підприємства, фахівці-екологи, представники влади – спільною метою усіх є підвищення рівня свідомості як найменших львів’ян, так і кожного небайдужого мешканця міста щодо важливості сортування відходів та повторного використання сировини.

Завдяки інтерактивним методам навчання та можливості побачити увесь процес правильного поводження з відходами на практиці «Школа сортування» допоможе своїм учасникам мислити й діяти екологічно та ділитись здобутими знаннями і навичками, роблячи в такий спосіб значний внесок у збереження довкілля.

ЛКП «ТФ «Львівспецкомунтранс» з радістю стає партнером цього проєкту як простір, де щодня відбуватимуться нові зустрічі й навчання, та як спікер, щоб із радістю поділитися багаторічним здобутим досвідом та кращими практиками сортування і вивозу відходів. Ми переконані, що інформаційна складова у сфері поводження з відходами має важливу роль у досягненні цілей проєкту «Школа сортування».

Віримо, що цей проєкт стане успішним та дасть поштовх до значних позитивних змін у сфері поводження з відходами в нашому рідному місті!