Нові майданчики – чистіше місто! ЛКП «ТФ «Львівспецкомунтранс» встановило два закриті контейнерні майданчики

ЛКП «Транспортна фірма «Львівспецкомунтранс» минулого тижня, окрім своєї основної діяльності з вивозу відходів, плідно попрацювало над виготовленням і встановленням двох контейнерних майданчиків закритого типу для збору ТПВ.

Мешканці ЖБК-60, що на вул. Любінська, 95, звернулися до нас із замовленням на виготовлення закритого контейнерного парку. Ми швидко відреагували на цю потребу та в короткі терміни виконали усю роботу, тож сучасний контейнерний майданчик уже виконує свою важливу місію, забезпечуючи чистоту й комфорт у дворі цього житлового-будівельного кооперативу.

Підприємство також власним коштом модернізувало контейнерний майданчик на вул. Кутова, 10 ЛКП «Господар» із відкритого на закритий тип, переваги якого насправді не обмежуються лише чистотою та естетикою, але й роблять значний внесок у збереження довкілля. Чому?

Тримають відходи під замком.
🔹 Використання закритих контейнерних майданчиків мінімізує вітрове рознесення відходів, значно зменшуючи забруднення довкілля.

Зменшують ризик забруднення ґрунту та водойм.
🔹 Відходи у закритих контейнерних майданчиках захищені від дощів і снігу, що запобігає їх вимиванню в ґрунт та водойми.

Продовжують ефективність використання самих майданчиків та водночас сприяють збереженню природних ресурсів.
🔹 Закриті контейнерні майданчики завдяки захисту від несприятливих погодних умов і вандалізму мають більший термін експлуатації, ніж відкриті. Це зменшує потребу в заміні контейнерів та економить ресурси, що використовуються для їх виробництва.

«Львівспецкомунтранс» дякує львів’янам і мешканцям громади за співпрацю та активну позицію у питаннях благоустрою міста!