«Львівспецкомунтранс» відвідали учні школи Павла Табакова

 Фото: Анна Амс

1 червня, у День захисту дітей, в рамкам екскурсійної програми на «Львівспецкомунтранс» завітали учні творчої школи Павла Табакова. Діти прослухали лекцію про користь сортування відходів, бавилися у корисні, повчальні ігри та квести.

Прогулянка по підприємству тривала майже дві години. За цей час школярам розповіли про шкоду від сміття. Навчили сортувати кожен із видів відходів. Пізніше на практиці діти мали можливість продемонструвати засвоєне.

 – Сьогодні на повчальну екскурсію прийшли діти від 8 до 16 років. І нікому із них тема сміття не виявилася байдужою. Вони дуже уважно слухали і навіть переймалися цією проблемою. Впевнений, кожен із них візьме з такого навчання максимум і вже цей корисний досвід зможе використовувати у повсякденні», – каже наставник Творчої школи Павло Табаков.

По закінченню екскурсії всі присутні отримали корисні сюрпризи. Натомість діти із творчої школи Табакова теж не залишили підприємство без подарунка. Виконали пісню про Україну.

 

– Дбати про дітей і захищати їх – надзвичайно важлива місія для усіх дорослих, особливо у цей складний для країни час. Але також дуже важливо подарувати дітям шанс на життя у екологічно- чистому майбутньому, де нема місця звалищам, стихійним смітникам і відходам посеред лісу, парку, дороги, або просто там, де вони люблять відпочивати. Щоб прийти до того, ми мусимо дбати про довкілля самі і вчити цього наше підростаюче покоління – надзвичайно талановите, розумне та прогресивне. І ми хай малими, але впевненими кроками до цього йдемо, – каже директор КП «Львівспецкомунтранс» Тарас Стефанишин.