На території «Львівспецкомунтрансу» проводитимуть екскурсії для дітей

У Львівській ТГ триває проект роздільного збору побутових відходів у школах. Сьогодні, 2 травня, розпочався новий етап програми. Для учнів навчальних закладів на території ЛСКТ проводитимуть пізнавальні екскурсії.

– Наше здорове еко-майбутнє за тими, хто зараз тільки сидить за партами. В цьому немає ніякого сумніву. І розпочатий нами у березні проект, є цьому дуже яскравим підтвердженням. Кожного разу, здійснюючи забір відходів у навчальних закладах, розуміємо, що все недарма. Дітям цікаво, вони захоплено і дуже відповідально сортують відходи. А щоб цей процес був ще більш вмілим і правильним, а також, щоб школярі знали все про корить сортування сміття вторинну переробку та правильну утилізацію, власне і будуть відбуватися ці екскурсії на території нашого підприємства,  – каже директор «Львівспецкомунтранс» Тарас Стефанишин.

 

Сьогодні на підприємстві побували учні 5-А класу, Ліцею № 57 ім. Короля Данила. Школа буре участь у проекті. Дітям проводили цікаві квести, ігри та читали пізнавальну лекцію.

– Наш навчальний заклад одним із перших долучився до проекту роздільного збору відходів. Діти дуже цікаво. Можливо не все ще знають, але дуже стараються. Трохи важко із школярами початкових класів. Їм так просто не поясниш, що до чого, та яка користь від сортування. А от за допомогою таких екскурсій, у формі гри – це вдасться краще. Тому, думаю, ми будемо частими гостями на вашому підприємстві», – розповідає Лідія Тимкевич вчитель географії та «Пізнаю природу» Ліцею № 57.

 

Нагадаємо, проект «Роздільний збір побутових відходів у школах Львівської ТГ», стартував 1 березня. Підприємство «Львівспецкомунтрнс», один із учасників програми. Компанія перевізник, взяла на себе обов’язок, облаштувати на територіях навчальних закладів майданчики для роздільного сортування відходів. А також забезпечила його безперебійне вивезення та утилізацію. За два місяці проекту ЛСКТ із шкіл, задіяних в програмі, вивезло майже 5 тонн відходів. Більшість з них пішла на повторну переробку.