Облаштування закритого контейнерного майданчика на вул. Ранковій, 49 є на фінальній стадії.

Процес облаштування закритого контейнерного майданчика на вул. Ранковій, 49 у Залізничному районі Львова знаходиться на фінальній стадії.
✔️Встановлено підземну платформу, яка автоматично піднімається за допомогою гідравліки. Повністю під землею будуть розташовані контейнери. На поверхні вмонтовані компактні урни.
✔️Підприємство встановить 4 контейнери однакового об’єму: усі будуть призначені для змішаних відходів — по 1,1 м3 кожен. Поряд також стоятимуть нові контейнери закритого типу, так званих «дзвіночків», для збору пластику та скла.
✔️Нова технологія дозволяє локалізувати неприємні запахи, робить прибудинкову територію естетично привабливішою за рахунок того, що контейнери заховані повністю під землею, сприяє покращенню санітарного стану загалом та захищає сміття від опадів та вітру (воно не намокає та не розлітається).
?Нагадаємо, 14 червня цього року виконавчий комітет Львівської міської ради прийняв рішення «Про влаштування підземного контейнерного майданчика для збору побутових відходів».
➡️Новий підземний контейнерний майданчик було встановлено власним коштом. Наразі проходить кінцевий етап – облаштування території навколо контейнерного майданчика.