На вул. Льва, 4-А діятиме новий майданчик для збору великих та дрібних будівельних відходів

Згідно з рішенням виконкому Львівської міської ради, у Галицькому районі, на вул. Льва, 4-А діятиме новий майданчик для збору великогабаритних та дрібних будівельних відходів. Облаштуванням займається ЛКП «Львівспецкомунтранс».
➡️Це уже другий у Львові пункт для прийому великогабариту. Такий самий майданчик функціонує ще з серпня 2018 року безпосередньо на території ЛКП«Львівспецкомунтранс». З моменту його відкриття, послугою скористалося близько 250-ти мешканців міста.
Львів’яни мають змогу безкоштовно здати деревину (старі меблі, вікна, двері), побутову техніку (холодильники, телевізори, пральні машини..), шини, скло, папір, метал, а також дрібні будівельні відходи.
➡️Відходи приймають лише від фізичних осіб (мешканців м. Львова), які повинні надати наступні документи та інформацію:
 документ, що підтверджує проживання у м. Львові (копію паспорту, довідки, квитанції про сплату за житлово-комунальні послуги, учнівського або студентського посвідчення тощо);
 контактні дані (адреса, номер телефону).
Від однієї особи приймаються відходи у кількості:
 меблі, побутові прилади – не більше 1 (однієї) одиниці відходів в місяць (поштучно);
 дрібні будівельні відходи – не більше 1000 кг в місць (насипом);
 скло – не більше 20 кг в місяць;
 шини легкових автомобілів – 4 шт. один раз в рік.
Кількість відходів, які можна здати, спеціально обмежили, щоб послугою не зловживали підприємства.
?«Проект націлений на те, аби зменшити потрапляння негабаритних та будівельних відходів в контейнери. Усім знайома картина, коли контейнерні майданчики біля житлових будинків заповнені десятками мішків будівельного сміття, поламаними меблями, старими холодильниками. Такі речі деформують баки, які розраховані на 185 кілограмів ваги, та пошкоджують вартісні частини спецавтомобіля, наприклад, пресувальну плиту. Окрім того, вони псують зовнішній вигляд прибудинкової території і завдають певних незручностей мешканцям. Ми намагаємося викорінити негативну практику й впровадити нові, якісні стандарти в сфері збору великогабаритних та будівельних відходів. В першу чергу, це дасть змогу збільшити кількість відібраної вторсировини і зменшити кількість відходів, які потрібно вивозити з міста. За таким алгоритмом працює Європа, забезпечуючи оптимальну ефективність роботи контейнерних майданчиків,шляхом зменшення навантаження на них. Це беззаперечно позитивний досвід і ми маємо якнайшвидше його впровадити в українські реалії», – наголошує директор ЛКП «Львівспецкомунтранс» Тарас Стефанишин