За два тижні зібрали десять мішків бляшанок для окопних свічок – «Львівспецкомунтранс»

Комунальники «Львівспецкомунтранс» зібрали десять мішків бляшаної тари. Ініціативу розпочали наприкінці жовтня. Ємкості передадуть волонтерам для виготовлення окопних свічок воїнам ЗСУ.

– Наші містяни одразу відгукнулись на заклик приносити бляшанки, для цього ми розставили окремі контейнери. І ось за цих два тижні вони повністю заповнені. Працівники «Львівспецкомунтранс» зібрали їх, відсортували, тепер доправлять волонтерам. Вже вони виготовлятимуть окопні свічки для українських захисників. Такі заготовки допоможуть зігрітися, висушити речі та навіть приготувати собі їжу в польових умовах, – каже Микола Стебельський головний інженер «Львівспецкомунтранс».

Нагадаємо, контейнери для збору використаної бляшаної тари «Львівспецкомунтранс» розміщені на майданчиках у Личаківському районі за адресами: вул. Барвінських, 16; Лисенка, 32; Мучна, 32; Юрія Руфа, 5 (колишня вул. Некрасова); Ніжинська, 9; Парфановичів, 3; Піскова, 17; Смольського, 7; Черемшини, 6 та Чернігівська, 7. Ініціатива не завершена, львів’ян і надалі просять долучатись до збору.

– Закликаємо приносити чисті бляшанки і лише ті, які мають тверді стінки та дно. Не годяться з-під газованих напоїв чи пива. Вони від високої температури плавляться, – додає Стебельський.

Комунальники нагадують, у контейнери для бляшанок не можна викидати побутове сміття та опале листя. Це додає роботи працівникам підприємства та волонтерам.