Укласти договір з компанією «Львівспецкомунтранс» можна за допомогою QR-коду

Підприємство ЛКП ТФ«Львівспецкомунтранс» отримало власний QR-код. Тепер клієнти компанії можуть з легкістю, у безконтактний спосіб подати свої документи та укласти договір з комунальниками. Головна умова – наявність застосунку Дія та наявність у ньому таких документів як ID-паспорт та ідентифікаційний код.

– Відвідувачі сканують QR-код. Дальше лише завдяки кільком клікам надсилають нам на електронну адресу необхідні документи, – розповідає юрисконсульт ЛКП ТФ«Львівспецкомунтранс» Ірина Гнатів. – Для наших клієнтів це полегшений спосіб укладання договорів. Тепер не обов’язково мати з собою копії паперових документів. Крім того, клієнт може засканувати QR-код з нашої сторінки на Facebook або на веб-сайті підприємства та надіслати необхідні документи для підготовки договору та його підписання у зручний час.

Нагадаємо, «Львівспецкомунтранс» – єдине комунальне підприємство у Львові, що надає послуги з вивезення твердих побутових відходів та рідких нечистот з міста. ЛКП працює з багатоквартирними будинками, приватним сектором та підприємствами. Укладання договорів з клієнтами відбувається з понеділка по четвер з 08:30 до 17:00, в п’ятницю до 16:00.