+2 до екосвідомих: Школа №3 та Ліцей №10 сортують відходи з «Львівспецкомунтрансом»

Уже 17 навчальних закладів стали частиною проєкту «Роздільний збір побутових відходів у навчальних закладах Львівської міської територіальної громади»!

Немов пазли, складається картина з відповідальних та екосвідомих шкіл, ліцеїв, гімназій та садочків Львова й усієї громади, які об’єднуються, щоби разом із ЛКП «ТФ «Львівспецкомунтранс» дбати про чистоту довкілля та майбутнє планети.

Так, учора підприємство встановило спільний майданчик для збору побутових відходів за різними фракціями на вул. Степана Бандери, 11 Львівській державній комунальній середній загальноосвітній школі № 3 та Ліцею № 10 імені святої Марії Магдалени Львівської міської ради.

Цей проєкт – це не лише про сортування відходів, а й про формування нового екологічного світогляду та виховання свідомих громадян, які знатимуть, що різні фракції відходів потрібно утилізовувати різними методами, та найважливіше – зменшувати їх кількість.

Ми щиро дякуємо адміністраціям, педагогам та учням обох навчальних закладів за активну позицію та прагнення до змін 🤍 Зробімо чистішим рідне місто разом із «Львівспецкомунтрансом»!