«Львівспецкомунтранс» починає встановлювати контейнери для скла

40 контейнерів для скла встановлять сьогодні, 23 січня, у Львові на майданчиках, які обслуговує «Львівспецкомунтранс». Почнуть із Личаківського та Залізничного районів. Це лише перший етап, адже вже за півроку підприємство хоче повністю закрити потребу у таких баках на всіх пунктах обслуговування.

– Маємо окремі контейнери для збору ТПВ, пластику, органіки, тепер починаємо встановлювати ще й для скла. Потреба у такому виді сортування була велика, от ми і відреагували на неї. Сьогодні встановлюємо 40 контейнерів, у лютому ще 40. За півроку хочемо повністю закрити всі потреби об’єктів, які обслуговуємо, а це 240 таких контейнерів, – каже Тарас Стефанишин директор КП «Львівспецкомунтранс».

Додатковою платою для клієнтів, яких обслуговує ЛСКТ, встановлення контейнерів для скла – не ляже. Навпаки, їхні рахунки можуть навіть зменшитись, адже, якщо раніше склотару люди викидали у загальні баки для ТПВ і, відповідно, у них було перенакопичення сміття, тепер відходи сортуватимуть. За ТПВ клієнти оплачуватимуть згідно договору, вивіз скла здійснюватиметься за рахунок «Львівспецкомунтрансу».

– Так, ми десь працюємо собі у збиток. Окремі баки, забір цього виду відходів, його подальша утилізація – все це наші клопоти. Але віримо – це дасть результат. Люди звикнуть правильно сортувати, це почне вирішувати проблему із засміченням довкілля. Значить, ми рухаємось у вірному напрямку, – додає директор підприємства.

Нові скло-контейнери об’ємом на 360 літрів. Вони обладнані спеціальною кришкою, яка закривається на ключ та отвором, який дозволяє кидати у бак лише пляшки, скляні банки з-під консервацій, закруток та таку ж тару з-під косметики. Забиратимуть скло-відходи згідно графіку, окремими сміттєвозами.

До слова, сьогодні, 23 січня, скло-контейнери розставили за такими адресами: Кульпарківська,156; Кульпарківська,130а; Кульпарківська,190; Петлюри,43; Садова,20а; Садова,29; Виговського, 72; Виговського,45а; Петлюри,2; Виговського,1; Виговського,29; Виговського,17; Городоцька,243 ; Яворницького,7; Калнишевського,16; Повітряна,30; Широка,68; Широка,86б; Величка С. — Малицька; Малицької,16; Кричевського,3; Патона,34; Сяйво,11; Сяйво,21; Левандівська,16; Низинна 52; Юрія Руфа,5; Піскова,17; Чернігівська,7; Барвінських,16; Лисенка,32; Юрія Руфа,8; Ніжинська,9; Парфановичів,3; Смольського,7; Котика,2; Кутова,10; Личаківська,185; Мучна,32; Черемшини,6.