«Запит від свічкарів постійно великий»: «Львівспецкомунтранс» розставив додаткові контейнери для збору бляшанок

Ще десять окремих контейнерів для бляшаної тари розставило КП «Львівспецкомунтранс». Цього разу у Залізничному районі. Резервуари окремо підписані. У них просять залишати лише чисті банки, щоб було менше клопоту волонтерам, які виготовлятимуть з бляшанок окопні свічки.

– Запит на бляшанки постійно є. Їх просять майстри, які помагають захисникам на фронті. Окопні свічки – це чи не єдине джерело тепла та світла на передовій. Тому ми у свою чергу продовжили цю ініціативу і навіть розширили локації щодо збору такої необхідної тари, – каже Микола Стибельський із «Львівспецкомунтранс».

Нові контейнери розставили у Залізничному районі, зокрема на вулицях: Кульпарківська, 156,  Петлюри, 43, Виговського, 45а, Виговського, 1,  Виговського, 29,  Виговського, 17, Широка, 68, Широка, 86 б,  Сяйво, 11, Сяйво, 21. Їх важко сплутати з іншими, баки окремо промарковані.

Нагадаємо, резервуари для збору бляшаної тари ще від жовтня стоять на 10 локаціях також у Личаківському районі.

– На сьогодні вже було відібрано та передано свічкарям понад 40 мішків, а це більше 1000 банок. Закликаємо людей не зупинятися та приносити використані банки. Бажано чистими та із твердими боковинами і дном. Те, що для когось у звичайному побуті просто сміття, стає дуже навіть у нагоді там, на передовій, – додають у «Львівспецкомунтрансі».

Фото: із ФБ-сторінки Svetlana Bilyk

До слова, одна окопна свічка горить від 2 до 6 годин. Умільці видумують цілі буржуйки, які гріють за допомогою таких свічок. На них можна сушити одяг, взуття, а також розігрівати або готувати їжу.