Помагають побратимам: «Львівспецкомунтранс» передав бляшанки українським Героям, що проходять реабілітацію

Сьогодні, 8 лютого, КП «Львівспецкомунтранс» передало близько 200 металевих банок, для реабілітаційного центру у Великому Любіні. В цьому закладі відновлення проходять українські воїни, які отримали важкі поранення на передовій та мають ампутації. Проте захисники прагнуть допомогти побратимам, взялись за виготовлення для них окопних свічок.

– Хлопці плетуть сітки, роблять пальники, тепер от хочуть виготовляти свічки. Це водночас і реабілітація, і своєрідна арттерапія для них. Але, насправді, кожен з них ще не припинив свою боротьбу і будь-що продовжує робити надможливе для наближення нашої Перемоги, – розповідає волонтерка Ольга Нотик.

До речі, жінка переселенка із Харкова, до Львова переїхала торік у лютому. Волонтерством займається з 2014 року.

– Куди ж я наших хлопців могла залишити тепер, коли їм найбільше потрібна наша підтримка. Робимо все можливе, аби повернути до повноцінного життя, тих, хто отримав важкі фізичні і психологічні травми, захищаючи Україну на передовій, – додає Ольга. – А наші Герої, вони Герої і в тилу. Це їхня ідея допомагати побратимам. А ми вже підтримуємо чим можемо.

Жінка каже, до акції на підтримку своїх побратимів, мають намір долучитися і військовослужбовці, які зараз проходять відновлення у Львові. Вони теж будуть робити бліндажні свічки. Волонтери ж хочуть налагодити співпрацю із «Львівспецкомунтрансом», аби закрити потребу для них у бляшаній тарі.

До слова, ЛКСТ за три місяці акції зі збору бляшанок, завдяки мешканцям Львова, зібрало уже більше 70 мішків бляшаної тари.