«Львівспецкомунтранс» запускає нову екологічну ініціативу

Щоденний забір відходів, упорядковані сміттєві майданчики з дотриманням всіх санітарних норм – підприємство «Львівспецкомунтранс» запускає нову ініціативу для своїх теперішніх і майбутніх клієнтів. Акція покликана вплинути та змінити на краще екологічний стан об’єктів, які обслуговує ЛКП.

– Ми поставили собі за ціль змінити уявлення львів’ян про чистоту на майданчиках, де здійснюється забір відходів. Знаємо напевне, що охайно не тоді, коли на об’єкті 6-8 контейнерів і забір здійснюється раз в тиждень, звідси нестримний запах, сміття довкола і повна антисанітарія. Чисто, коли на майданчику невелика кількість контейнерів і забір відходів відбувається щодня. За таких умов дотриманими є всі санітарні норми, а отже – задоволені клієнти. Тому й започатковуємо нову екологічну ініціативу», – розповідають у «Львівспецкомунтрансі».

Для впровадження акції компанія-перевізник пропонуватиме своїм клієнтам підписати угоду. За якої можливе безкоштовне встановлення майданчика закритого типу на невелику кількість контейнерів (2-3) та щоденний забір відходів із них. Акція діятиме для ОСББ та ЖБК, де мешкають понад 500 жильців, або місячний розрахунок за послуги вивезення ТПВ із цих об’єктів становить понад 25 тис.грн. Угоду на таких умовах можуть підписувати як клієнти, з якими підприємство вже раніше співпрацювало так і нові замовники послуг.

– Вважаємо, пропозиція буде особливо цікавою для мешканців новобудов, де на території нових сучасних об’єктів питання чистоти та доглянутої території – пріоритет. У таких місцях забір та вивіз сміття не може бути проблемою, а системною, якісною та зразковою роботою перевізника. Так як це давно працює в багатьох містах розвинених країн світу. Ми готові це надати, – додають у «Львівспецкомунтранс».