Приймаємо старі меблі, техніку та будівельне сміття: «Львівсцецкомунтранс» відновлює затребувану послугу

З 1 грудня КП «Львівспецкомунтранс» знову прийматиме великогабаритні, негабаритні та відходи побутової техніки. Послуга буде доступна лише для фізичних осіб, мешканців Львова та Львівської ТГ.

«Львівспецкомунтранс» підбив калькуляцію витрат на прийом такого виду відходів та подав на розгляд Департаменту економічного розвитку ЛМР. Її затвердили. Отож з першого грудня послуга буде платною:

за 1 кг великогабаритних відходів (будівельне сміття) – 0, 26925 грн.,

за 1 кг негабаритних відходів (меблі) – 0,52829 грн.,

за 1 кг відходів побутової техніки – 0, 29125 грн.

До слова, щоб здати один мішок з будівельним сміттям на 50 кг, варто буде заплатити приблизно 13 гривень.

– Затрати на утилізацію такого виду відходів колосальні. Зношується машина, яка подрібнює його. Додається роботи і нашим працівникам, які повинні приймати, зважувати, а в результаті відсортовувати ці матеріали. Ціна на такі послуги мусить бути, – каже директор «Львівспецкомунтранс» Тарас Стефанишин.

Обслуговуватимуть лише фізичних осіб, мешканців Львова та Львівської ТГ. Але підприємство також встановлює певні обмеження. У місяць прийматиме не більше:

500 кілограм будівельних відходів від однієї особи. (Будівельне сміття має бути чисте, без домішків, легкозаймистих матеріалів!)

5 одиниць дрібної та 2 одиниці великої побутової техніки.

1 одиницю негабаритних відходів (ліжко, диван, велике крісло).

Прийом відходів буде здійснюватись на вул. Жовківській, 18. Тут сміття зважуватимуть. Розрахуватись можна буде на місці за допомогою терміналу.

Важливо! Підприємство не приймає: автомобільні шини, люмінесцентні лампи, та ін. небезпечні відходи. А також будівельне сміття із домішками шкідливих та легкозаймистих матеріалів (ємностями від фарби, лаку, клею; цвяхами; залишками металопрофілю; будівельної піни). Пінопласт. Старі металопластикові вікна чи двері. Одяг. 

Графік роботи “Львівспецкомунтранс”: понеділок – п’ятниця, з 08:30 до 17:15.

Підчас повітряної тривоги, прийом відходів відбуватися не буде!

Нагадаємо, «Львівспецкомунтранс» вже раніше здійснював приймання великогабаритних, негабаритних та відходів побутової техніки. Проект був пілотним та завершився в лютому 2022 року.